Hepsiburada Müşteri Hizmetleri İletişim | Telefon & Çağrı Merkezi

2 ay önce yayınlandı
Hepsiburada Müşteri Hizmetleri İletişim | Telefon & Çağrı Merkezi

Hepsiburada, birçok konuda müşteri hizmetleri sayesinde size destek vermektekdir. Hepsiburada müşteri hizmetlerine ulaşarak hızlıca destek alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine ait telefon numarası & çağrı merkezi iletişim, email adresini ve fiziksel adresini sizinle paylaştık.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Kullanım Amaçları

  • Siparişinizle ilgili bir sorun olmuş olabilir, bu durumda sorularınızı sorabilirsiniz.
  • Kargo takibini Hepsiburada müşteri hizmetleri sayesinde yapabilirsiniz.
  • Siparişinizi iade etmek ve durumu anlatmak için Hepsiburada müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • Ödeme işlemlerinde yaşadığınız problemi veya aklınıza takılan bir sorunun cevabını almak için arayabilirsiniz.
  • Hepsiburada hediye çekleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
  • Hepsiburada sözleşmelerini öğrenebilir ve yasal haklarınızı sorgulayabilirsiniz.
  • Bir satıcı ile yaşadığınız problemi çözmek için Hepsiburada müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz

Bu maddeler, müşteri hizmetleri denilince akla gelen başlıca maddelerdir. Bunların dışında Hepsiburada müşteri hizmetleri size her konuda destek vermektedir. Müşteri hizmetlerine ularaş detaylı bilgi alabilirsiniz. Eğer müşteri hizmetleriyle süren sıkıcı görüşmeleri sevmiyorsanız Hepsiburada kategorimizi ziyaret ederek tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numaraları & Çağrı Merkezi

Hepsiburada müşteri hizmetlerine telefon numarası üzerinden ulaşmak istiyorsanız 0850 252 40 00 numarasını arayabilirsiniz. Böylece Hepsiburada çağrı merkezine bağlanacaksınız. Çağrı merkezinde çalışan bir kişi size yardımcı olacaktır.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri İletişim E-mail Adresleri

Hepsiburada müşteri hizmetlerine Email atarak yazılı olarak ulaşmanız mümkün. Bunun için [email protected] adresine uygun başlıklı ve içerikli bir mail atmalısınız. Daha sonra çözüm için bir müşteri hizmetleri çalışanı sizinle iletişime geçecektir.

Hepsiburada WhatsApp Müşteri Hizmetleri Numarası

Hepsiburada’nın en çok kullanılan müşteri hizmetleri iletişim yöntemi WhatsApp’tır. Siz de WhatsApp ile müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. WhatsApp telefon numaraları: 908502524000 veya direkt olarak bu bağlantıya tıklayarak WhatsApp’tan mesaj atabilirsiniz.

WhatsApp ile yazılı olarak mesajlaşma yöntemiyle Hepsiburada müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Böylece sorununuz çözülececektir.

Hepsiburada Fiziksel Adresi

Hepsiburada’nın bir ofisi bulunmaktadır. Bu adreslerin bir çok kullanım amacı bulunmaktadır. Siz de kendinize uygun adresi seçebilirsiniz.

Hepsiburada Genel Müdürlük Adresi

Hepsiburada genel müdürlük adresi: Kuştepe Mahallesi Mecidiyeköy Yolu Caddesi Trump Towers Kule 2 Kat:2 No:12 34387 Şişli / İstanbul

Hepsiburada Operasyon Merkezi Adresi

Hepsiburada operasyon merkezi adresi: Farabi Cd. 7-7, 41400 İnönü Mah.gebze Güzeller OSB / Gebze / Kocaeli

Hepsiburada Canlı Destek (Çözüm Merkezi) İletişim

Hepsiburada çözüm merkezi, Hepsiburada sitesinin geliştirdiği bir destek platformudur. Buradan Hepsiburada müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve Çözüm Merkezi aracılığıyla çözüme ulaşabilirsiniz. Çözüm merkezine ulaşmak için tıklayın.