Hepsiburada Hesabı Nasıl Açılır? Adım Adım Hesap Açma Rehberi

bir yıl önce yayınlandı
Hepsiburada Hesabı Nasıl Açılır? Adım Adım Hesap Açma Rehberi

Hepsiburada, Türkiye pazarında alışveriş yapabileceğiniz en popüler pazaryerlerinden biridir. Yılın her döneminde sayısız fırsatlarla kullanıcılara uygun fiyat politikası ile hizmet veren Hepsiburada üyeliğine sahip olmak oldukça basittir. Hepsiburada üyeliğinizi alabilir ve anında alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Rehberimizde yapmanız gerekenleri adım adım sizlere aktaracağız.

Hepsiburada Mobil Uygulama Üzerinden Üyelik Oluşturma

1-) Hepsiburada Mobil Uygulamasını açın

Hepsiburada mobil uygulamasını Apple Store veya Google Playstore’dan indirerek telefonunuza kurun. Ardın uygulamayı başlatın.

2-) Üyelik Simgesine Tıklayın

Hepsiburada mobil uygulamasını açtıktan sonra, sağ üst köşede bulunan “Üyelik Simgesi” butonuna tıklayın.

3-) Üye Ol Butonuna Tıklayın

Hepsiburada mobil uygulamasında üyelik simgesine tıkladıktan sonra, karşınıza “Üye Ol” bölmesi çıkacaktır. Buraya tıklayarak üyelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

4-) İstenen Bilgileri Eksiksiz Bir Şekilde Doldurun

Hepsiburada mobil uygulamasından üye olmak için son aşamaya geldik. Sizden istenen üyelik bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurun ve “Üye Ol” butonuna tıklayın.

Şifre kısmına unutmayacağınız bir parola girmelisiniz. Şifrenizi unuttuğunuz durumda “Hepsiburada şifremi unuttum” yazısını okuyarak şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

Hepsiburada İnternet Sitesi Üzerinden Üyelik Oluşturma

1-) Hepsiburada.com Adresine Girin

Hepsiburada adresine gitmek için bağlantıya tıklayın. Daha Sonra Sayfanın yüklenmesini bekleyin.

2- Giriş Yap Yazısının Üstüne Gelin

Hepsiburada internet sitesine giriş yaptıktan sonra, sağ üst kısımda olan “Giriş Yap” yazısını tıklayın ve ardından “Üye Ol” butonuna tıklayın.

3-) Üyelik Bilgilerinizi Girin

Hepsiburada üye olmak için istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde girin. Şifrenizi unutmamak için bir kenara not alabilirsiniz. Hepsiburada şifrenizi unutursanız “Hepsiburada Şifre Sıfırlama” makalemizi okuyabilirsiniz.

Son olarak bilgileri girdikten sonra “Üye Ol” butonuna basarak Hepsiburada üyeliğinizi tamamlamış olursunuz.

Hepsiburada Hesabı Açmak Ücretli mi?

Hepsiburada için açacağınız üyelikler için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. İsteyen herkes rehberimizi kullanarak üyeliklerini oluşturabilir ve ardından alışverişe başlayabilir.

Hepsiburada ile ilgili akılınıza takılan her sorunun cevabını sizler için oluşturduğumuz bu bölümden okuyabilirsiniz.