Trendyol Favorilere Ürün Ekleme & Çıkarma Nasıl Yapılır?

bir yıl önce yayınlandı
Trendyol Favorilere Ürün Ekleme & Çıkarma Nasıl Yapılır?

Trendyol favorilere ürün ekleme & çıkarma rehberimiz ile dilediğiniz ürün favorilerinize kolaylıkla ekleyebilir veya favorilerinizdeki ürünleri çıkarabilirsiniz. Trendyol favoriler sayesinde istediğiniz ürünleri daha sonra bakmak için kaydedebilirsiniz.

Trendyol Favoriler Nedir?

Trendyol favoriler, beğendiğiniz bir ürünü kişisel bir listede görebileceğiniz bölümdür. beğendiğiniz veya fiyat takibi yapmak istediğiniz bir ürünü favorilerinize alabilirsiniz. Trendyol sizin favorilerinize aldığınız ürünlerden yola çıkarak size benzer ürünleri de tavsiye etmektedir.

Trendyol’da bir ürünü favorilere alarak ürünü daha sonra satın almak istediğinizde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Takip etmek istemediğiniz bir ürünü favorilerinizden çıkarabilirsiniz.

Büyük indirim günlerinde favorilerinize eklediğiniz ürünlerin takibini yaparak gerçek bir indirim ile beğendiğiniz ürünleri uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Tüm bu aşamalar için Favorilere ürün ekleme & çıkarma rehberimizi adım adım takip edebilirsiniz.

1-) Favorilerinize Ekleme İstediğiniz Ürünü Belirleyin


Favorilere Eklemek İstediğiniz Ürünü Belirleyin

Trendyol sitesinden veya mobil uygulamasından favorilerinize eklemek istediğiniz ürünü belirleyin.

2-) Favorilerinize Eklemek İstediğiniz Ürün İçin Kalp Sİmgesine Tıklayın


Trendyol’da favorilerinize eklemek istediğiniz ürünü belirledikten sonra mobil veya internet sitesinde ürün sayfasında bulunan sağ üst köşedeki veya ürünün değerlendirme puanının yanındaki “Kalp Simgesi”ne tıklama yaparak ürünü favorilerinize alabilirsiniz.

Favorilere Eklediğim Ürünleri Nereden Görebilirim?


Favoriler Listesi

Trendyol favorilerinize eklediğiniz ürünleri mobil veya internet sitesinden “Favorilerim” kısmından takip edip görebilirsiniz.

Favorilere Eklediğim Ürünü Favori Listemden Nasıl Çıkarabilirim?

Trendyol’da bir ürünü favorilerinize eklediniz ve daha sonra bu ürünü listenizden çıkarmak istediniz. Bu işlemi yapmak oldukça basittir. Yapmanız gerekenleri adım adım sizlere görselleri ile uygulayacağız.

1-) Trendyol Favorilerim Bağlantısına Tıklayın


Favorilerimden Ürün Çıkarma

Trendyol mobil veya internet sitesine giriş yaptıktan sonra “Favorilerim” sekmesine tıklayın.

2-) Favori Listenizdeki Silmek İstediğiniz Ürünü Seçin


Trendyol favorilerim bölümünü tıkladıktan sonra favorilerinize eklediğiniz ürünleri liste halinde göreceksiniz. herhangi bir sebepten dolayı favorilerinizden çıkarmak istediğiniz ürünün sağ tarafında bulunan 3 noktayı tıklayın. Ardından karşınıza çıkan “Sil” seçeneği ile favorilerinizdeki ürünü silebilirsiniz.

Favorilerimden Sildiğim Bir Ürünü Tekrar Favorilerime Ekleyebilir Miyim?

Trendol’da favorilerinizden sildiğiniz bir ürünü tekrar favorilerinize eklemenizde herhangi bir kısıtlama yoktur. Bazen yanlışlıkla bir ürünü favorilerinizden çıkarabilirsiniz. Bu durumda endişe etmenize gerek yoktur. Aynı ürünü tekrar favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Ayrıca Trendyol sipariş verme rehberimizi okuyarak favorilerinizdeki ürünleri siparişe dönüştürme aşamalarını öğrenebilirsiniz.