Trendyol İndirim Kodu & Kuponu Nasıl Kullanılır

bir yıl önce yayınlandı
Trendyol İndirim Kodu & Kuponu Nasıl Kullanılır

Trendyol, sürekli olarak hesabınıza indirim kodları tanımlamaktadır. Trendyol indirim kuponlarını nasıl kullanacağınıza dair görsellerle desteklenmiş rehberimizi okuyabilirsiniz. Bu sayede Trendyol indirim kodu kullanmayı öğreneceksiniz.

İndirim Kodu Nedir?

İndirim kodu, alışverişinizin toplam tutarı üzerine indirim uygulamak için oluşturulmuş bir kod sistemidir. İndirim kodu kullanmanız durumunda sabit indirim veya yüzde indirimi olarak iki şekilde indirim alabilirsiniz.

Sabit indirim nedir?

Sabit indirim, indirim kuponunun lira cinsinden indirim oranıdır. Örneğin 100 TL tutarında bir alışverişe 25 TL indirim kuponu eklemeniz durumunda, son tutar 75 TL olmaktadır. Buradaki 25TL oranında indirim kodu sabit indirim olarak geçmektedir.

Yüzde indirimi nedir?

Yüzde indirim, sepet tutarının yüzdesel olarak indirilmesine verilen addır. Örneğin 100 TL tutarında bir alışverişe %50 indirim uygulanırsa sepet tutarınız 50 TL olacaktır. Bu durumda %50 indirim yüzdesel olarak sepet tutarını düşürmektedir.

Trendyol İndirim Kuponları Nerede?

Trendyol indirim kodları hesabım sekmesi altında yer almaktadır. Bu sekmeye erişmek için öncelikle hesabınıza giriş yapmalısınız. Daha sonra menüden Hesabım butonuna tıklamalısınız.


trendyol hesabım menüsü

Hesabıma tıkladığınızda karşınıza gelen indirim kuponlarım alanına tıklamalısınız.


trendyol indirim kuponlarım butonu

Daha sonra karşınıza size ait indirim kuponları gelecek. Burada istediğiniz kuponu seçebilirsiniz.


trendyol indirim kuponları

Trendyol İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Trendyol indirim kodlarını & kuponlarını kullanmak için sepetinizdeki ürünlerin kuponun şartlarını karşılaması gerekmektedir. Bazı kuponlar sadece bir kategori ile sınırlandırılmış olabilir. Detayları Trendyol hesabım > İndirim Kuponlarım altında görebilirsiniz.

1-) Sepete Girin

Sepetinize girdikten sonra “İndirim Kodu” yazan butona tıklayın. Sizi indirim kodu girmek için “İndirim Kodu” sayfasına yönlendirecektir.


trendyol sepet indirim kodu

2-) İndirim Kodunu Girin

İndirim kodu girmenin son aşamasında daha önce aldığınız indirim kodunu ekrandaki boş alana girin. Böylece indirim kodunu sepet tutarına uygulayabilirsiniz.


trendyol indirim kodu

Trendyol İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Trendyol zaman zaman size ücretsiz indirim kodu verse de bazı durumlarda siz de indirim kodu bulabilirsiniz. Bu kodları bulmak için İnstagram platformunda bolca influencer takip etmelisiniz. Ayrıca Trendyol ile işbirliği olan internet siteleri & mobil uygulamaları da takip ederek bolca indirim kodu kazanabilirsiniz.

İndirim kodu kullanırken bir sorun yaşamanız durumunda Trendyol müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.