Trendyol Kargo Takibi Nasıl Yapılır? | Adım Adım Kargo Takip Rehberi

bir yıl önce yayınlandı
Trendyol Kargo Takibi Nasıl Yapılır? | Adım Adım Kargo Takip Rehberi

Trendyol alışveriş sitesinden kargo takibi rehberi ile siparişinizin takibini kolaylıkla yapabileceksiniz. Sipariş sonrası kargo sürecini öğrenmek için rehberi takip etmenizi öneririz.

Trendyol sipariş verme rehberimizle siparişinizi verdikten sonra ihtiyacınız kargo takibi yapmaktır.

1-) Trendyol Hesabınızda Oturum Açın

Sipariş vermiş olduğunuz ürünün kargo takibini yapabilmek için öncelikli olarak Trendyol hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Trendyol mobil veya internet sitesinden oturumunuzu açın. Bir hesabınız yoksa trendyol hesap açma rehberimize göz atabilirsiniz.

2-) Hesabım>Siparişlerim Bölümüne Tıklayın


Trendyol siparişlerim ekranı

Trendyol hesabınızda oturum açtıktan sonra Hesabım>Siparişlerim bölümüne tıklayın. Takibini yapmak istediğiniz ürünün üzerine tıklayın.

3-) “Kargom Nerede?” Bağlantısını tıklayın

Trendyol sitesinden almış olduğunuz ürünler iki farklı kargo seçeneği ile sizlere ulaştırılmaktadır. ürünler Trendyol express veya anlaşmalı kargo firmaları ile sizlere gönderilmektedir.

Kargom nerede? bağlantısı tıklandıktan sonra kargonuzun takibini yapabilirsiniz. aşama aşama girilen kargo hareket bilgileri ekranınızda görüntülenecektir.

4-) Müşteri Hizmetleri ile Kargo Takibi yapma

Kargo takibinizi dilerseniz Trendyol müşteri hizmetleri ile görüşerekte yapabilirsiniz. Trendyol müşteri hizmetlerine ulaşmak için rehberimizi okuyabilirsiniz.