Trendyol Ürün Değerlendirme Nasıl Yapılır? | 5 TL Kazanma

bir yıl önce yayınlandı
Trendyol Ürün Değerlendirme Nasıl Yapılır? | 5 TL Kazanma

Trendyol üzerinden aldığınız tüm siparişlerinizdeki ürünleri değerlendirebilirsiniz. Trendyol ürün değerlendirme için bazı durumlarda size para ödemektedir. Ürün değerlendirme nasıl yapılır ve para nasıl kazanılır hepsi rehberimizde.

Ürünü değerlendirince ne olur?

  • Ürünün puanını yükseltebilir/düşürebilirsiniz.
  • Diğer insanlar almadan önce sizin değerlendirmenizi görüp kararını ona göre verebilir
  • Trendyol ürünü değerlendirdiğiniz için size para ödeyebilir
  • Satıcı ile ilgili tüm olumsuzlukları düşük inceleme puanıyla çözebilirsiniz.

Trendyol ürün değerlendirme

Bir ürünü değerlendirmenin hem sizin açınızdan hem de diğer insanların sizin değerlendirmenizi görmesi açısından bir çok faydası bulunmaktadır. Yaptığınız her siparişi değerlendirirseniz katkı sağlarsınız. Şimdi adım adım Trendyol ürün değerlendirme nasıl yapılır anlatalım.

1-) Siparişlerim ekranına gidin

Son siparişlerinizin görüntülenebileceği siparişlerim ekranına gidin. Siparişlerim ekranı, hesabım menüsü altında bulunmaktadır.

trendyol siparişlerim

2-) Değerlendirmek istediğiniz siparişi seçin

Yaptığınız tüm siparişler bu ekranda bulunmaktadır. Değerlendirmek istediğiniz siparişi bulduktan sonra Detaylar yazısına tıklayarak siparişin detayına gidin.

Sipariş detayı sayfasında teslimat tarihi, teslimat numarası, satıcı adı, kargo firması, toplam tutar, teslim edilen adres gibi birçok veri karşınıza gelecektir.

3-) Ürünü Değerlendir Butonuna Basın

Sipariş detay sayfasında birden çok ürün bulunabilir. Değerlendirmek istediğiniz ürünü bulduktan sonra hemen yanında bulunan Ürünü Değerlendir butonuna basarak değerlendirme sayfasını açabilirsiniz. Böylece ürün değerlendirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

trendyol ürün değerlendirme

Ürün değerlendirme sayfasındaki gerekli bilgileri doldurarak gönder butonuna basmalısınız. Ürünü değerlendirirken sizden şunları istemektedir;

  • Ürünü 5 üzerinden puanlamanızı
  • Ürün hakkında bir yorum yapmanızı
  • Eğer varsa ürün fotoğraflarını eklemenizi
  • Aydınlatma metnini kabul etmenizi

Bunları sağladıktan sonra artık “Gönder” butonuna basabilirsiniz. Değerlendirmeler Trendyol ekibi tarafından incelendikten sonra yaklaşık 24 saat içerisinde yayınlanır.

Trendyol ürün değerlendirme ile nasıl para kazanılır – 5 TL

Trendyol, ürünleri değerlendirmeye teşvik amaçlı bir ürünü değerlendirmeniz karşılığında size 5 TL bakiye vermektedir. Ürün değerlendirme ile 5 tl kazanmak tamamen Trendyol tarafından belirlenmektedir. Her zaman para kazanamazsınız.

Bu parayı kazanıp kazanamayacağınızı trendyol indirim kuponlarım altında görebilirsiniz. Eğer ürün değerlendirmeyi teşvik amaçlı bir kupon varsa siz de değerlendirme yapıp para kazanabilirsiniz.