in

Trendyol Hesabı Nasıl Açılır? 1 Dakikada Trendyol Üye Olma

Trendyol, Türkiye pazarında bulunan en popüler pazaryerlerinden biridir. Trendyol hesabı açarak alışverişlerinizi Trendyol üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Adım adım trendyol üye olma rehberiyle yeni üyeliğinizi hemen oluşturmaya başlayın. Trendyol üyelik açmak yaklaşık 1 dakikanızı alacaktır.

Üyelik açarak siparişlerinizi kolayca verebilir, Trendyol müşteri hizmetlerinden yararlanabilir, trendyol cüzdan kullanabilirsiniz.

Trendyol mobil internet sitesi üzerinden kayıt olma

1-) https://m.trendyol.com/ adresine girin

Trendyol mobil internet sitesine erişmek için Trendyol ekibinin mobile özel geliştirdiği bağlantıya girin.

2-) Üyelik simgesine tıklayın

Trendyol üyelik simgesi

Trendyol mobil internet sitesine girdikten sonra, sağ üst kısımda bulunan üyelik simgesine tıklayın. Üyelik simgesi fotoğrafta kırmızı daire ile işaretlenen kısımdır.

3-) Üyelik bilgilerinizi girin

En son aşama olarak Trendyol’un istediği bilgileri girmelisiniz. E-Posta yazan yere aktif olarak kullandığınız E-mail/E-posta adresinizi girebilirsiniz. E-posta adresinizi daha sonradan değiştiremezsiniz. Bu yüzden doğru ve sık kullandığınız bir adres olmasına dikkat edin.

Şifre kısmına unutmayacağınız bir parola girmelisiniz. Şifrenizi unuttuğunuz takdirde Trendyol şifremi unuttum yazısını okuyarak şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

Şifreniz kendi adınıza kolay hatırlanabilir olmalı. Kesinlikle şifrenizi basit seçmemelisiniz. En az 7 karakter olmalı, harf ve karakter içermelidir.

Trendyol masaüstü internet sitesi üzerinden kayıt olma

1-) https://www.trendyol.com adresine girin

Trendyol

Trendyol anasayfasına erişmek için bağlantıya girin. Bağlantıya girdikten sonra sayfanın yüklenmesini bekleyin.

2-) Giriş yap yazısının üstüne gelin

Trendyol üyelik butonu

Trendyol internet sitesinin sağ üst kısmında bulunan “Giriş Yap” yazısının üzerine mouse ile gelin. Karşınıza açılan pencereden “Üye Ol” butonuna tıklayın.

3-) Üyelik bilgilerinizi girin

Trendyol üyelik sayfası

Trendyol üye olmak için son aşamayı tamamlayın. Sık kullandığınız E-posta adresinizi girin. Ardından aklınızdan hiç çıkmayacak bir şifre oluşturun. Şifreniz en az 7 karakter olmalı, harf ve rakam içermelidir.

En son “ÜYE OL” butonuna basarak Trendyol üye olma işlemini bitirebilirsiniz.

Trendyol hesap açma ücreti var mı?

Hayır. Trendyol hesabı açmak için bir ücret ödemezsiniz. Tüm Trendyol özelliklerini ücretsiz hesabınızla kullanabilirsiniz.

Hesap açtıktan sonra Trendyol hakkında tüm kafa karışıklığınızı giderecek özenle hazırlanmış yazılarımızı okumayı unutmayın. Okumak için tıklayınız.

What do you think?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Trendyol Şifre Sıfırlama Nasıl Yapılır? | Şifremi Unuttum